Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem nietuzinkowych osób, których napędzają do życia pasje do geodezji, programowania, optymalizacji pracy, prawa, sportu, muzyki, tańca, sztuki, kulinariów. Łączy nas chęć zmieniania świata na lepsze. W pracy skupiamy się na realizacji naszych ambicji zawodowych starając się ciągle podwyższać jakość naszych usług. W życiu prywatnym czerpiemy radość z realizacji pasji związanych z twórczością i rozwojem osobistym. Wierzymy, że wzajemny szacunek, zaangażowanie, otwartość i zaufanie są kluczem do satysfakcjonującej i efektywnej współpracy.

Geodeta 4.0

Wyzwania są naszym motorem napędowym, dlatego z chęcią podejmujemy się nawet najbardziej niestandardowych i złożonych zleceń. Nauczyło nas to elastyczności oraz rozwinęło umiejętność odnajdywania rozwiązań problemów w sytuacjach pozornie bez wyjścia.

Zamiłowanie do ciągłej optymalizacji procesów pozwoliło nam przy tym znacznie przyspieszyć realizację prac charakteryzujących się większą powtarzalnością. W efekcie wielu innym firmom geodezyjnym bardziej opłaca się podzlecać nam wykonywanie opracowań będących częścią ich zleceń, niż wykonywać je we własnym zakresie.

Udało nam się to osiągnąć poprzez tworzenie własnego oprogramowania do optymalizacji pracy w geodezji, które obecnie wykorzystywane jest również przez setki innych firm geodezyjnych oraz biura projektowe i firmy budowlane, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Tworzenie własnych rozwiązań programistycznych pozwala nam również przenieść współpracę z naszymi klientami na wyższy poziom poprzez dostosowanie i udostępnienie im narzędzi usprawniających prace projektowe, prace budowlane oraz wymianę danych pomiędzy nami.

Cieszy nas, że większość nowych klientów pozostaje z nami na dłużej.

angażujemy się w realizację każdego zlecenia

tworzymy własne programy usprawniające pracę

ciągle podwyższamy jakość naszych usług

doradzamy w kwestiach formalno-prawnych

rozwiązujemy problemy

odbieramy telefony

Opracowanych map do celów projektowych

Obsłużonych inwestycji budowlanych

Powiatów w których realizowaliśmy prace geodezyjne

Kierownictwo
geospot

Krzysztof Krzeszowski

zarządzanie geospot Biuro Geodezji

Prezes Zarządu Cubic Orb sp. z o.o.

O mnie

Obronił pracę magisterską na kierunku Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, na podstawie której został opublikowany branżowy artykuł naukowy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2010 r. w dużej wrocławskiej firmie geodezyjnej, po czym w 2013 r. założył własną działalność, która w 2018 r. została przekształcona w spółkę Cubic Orb.

Absolwent studiów Managing Business (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

W 2018 r. ukończył studia drugiego stopnia na kierunku Magisterskie Studia Menedżerskie (EMBA) na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tomasz Kamiński

wsparcie programistyczne i GIS

Wiceprezes Zarządu Cubic Orb sp. z o.o.

O mnie

Geodeta z wykształcenia, programista z zamiłowania. Posiada przeszło 25-letnie doświadczenie w realizacji prac geodezyjnych w dużych firmach geodezyjnych. Twórca wielu programów komputerowych używanych w geodezji, projektowaniu, budownictwie oraz GIS, cieszących się uznaniem zarówno na polskim rynku, jak i poza jego granicami. Doceniany specjalista GIS, CAD, GML.

Prywatnie muzyk – gitarzysta grający w zespole Mocne Lajty.

Piotr Górecki

wsparcie prawne

Wiceprezes Zarządu i CEO Cubic Orb sp. z o.o.

O mnie

Doktor nauk prawnych (prawo własności intelektualnej). Absolwent studiów Managing Business (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i International Finance (Szkoła Główna Handlowa). Wcześniej Wiceprezes Zarządu polskiego oddziału norweskiej spółki z branży nowych technologii i prawnik giełdowej spółki odpowiedzialny za strategię prawną co do własności intelektualnej i relacji międzynarodowych.

Osoba odpowiedzialna za wszystkie wygrane przez nas sprawy przed WSA i NSA dot. nieprawidłowości przy weryfikacji wyników prac geodezyjnych.

Nasz zespół